Visos datos yra UTC [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 11 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
  Spausdinti

Re: Kaip prasmingai praleisti Ramadaną tiems, kurie nepasnin
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 19 Lie 2012, 14:14 
Patikima sesė
Vartotojo avataras

Taip, TV mes ziurim tik vakarais net ir filma koki gera galim per kompa paziurim, alhamdulillah. O dazniausia diena vaikai ziuri multikus o savaitgaliais dvd, alhamdulillah. Man svente kada jie nieko neziuri ir mes kazka galim daryti. Jei oras geras einam i lauka( ir tai as save verciu nes mano valia tupeciau namie), o jei ne...tai buitis atima daug laiko. Bet Ramdanui esu paruoshus va toki uzsiemimu plana vaikams: arabu kl abecele ir esu atspausdinus prancuzu kl su arabu kl dua knygute apie Ramadana. Nors esu radus dar knygyna kur paprastos istorijos su iterptais arabu kl dua. PAs viena pazistama esu skaicius: man viskas buvo suprantama. Zodziu skaitai ir mokini dar arabishkai kazka. Deja rusu kl man sunkiau gaut, ieshkau bet deja neradau. Viskas labiau vyresniems. Prancuzu kl yra daugiau, nes yra populairus naminis mokymas ir yra nemazai geru blogu( pvz kas nemegsta veidu tai ir tokia literatura gali rast paciu blogo sudarinetoju).alhamdulillah

"Отвратительная и опасная ошибка — принимать то, что люди говорят друг о друге, а потом строить на этом основании любовь либо ненависть, похвалу или порицание. Сколько из-за этой ошибки произошло такого, что закончилось сожалением. И как часто люди распространяют о других то, что не имеет никакого отношения к действительности. Разумный человек обязан проверять и удостоверяться, выжидать и не спешить. Таким путём можно увидеть религию человека, его выдержку и разум."(Шейх ‘Абду-р-Рахман ас-Саади)

Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Į viršų

Atsakyti cituojant  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 11 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Veikia ant phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007