Visos datos yra UTC [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 11 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
  Spausdinti

Re: Ar saugome savo pasninką?
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 21 Rgp 2012, 13:20 
Patikima sesė

O taip,bet kad tie svečiai laiku eitų namo:)Dabar sėdi iki 2-3 nakties,aš tai net miegot nebeidavau,iš kart ruošdavau "shorui",maistą,skaitydavau Koraną ir žadindavau vargšę anytą,kuri neatlaikius nusnūsdavo pusvalanduką.
Kad nors kas gero būtų iš tų kalbų,pav kalbėtų ką nors apie sahabius,hadisus pasakotų,ar Koraną skaitytų.O dabar, kol visus giminės pletkus aptaria,tai ir iki fadžr laiko neužtenka.Šiaip tai svečių negalima vyt namo,bet tokiu atveju,tai norėtusi paragint,baigt savo kalbas....

Apskritai,moterys mažai kas eina melstis taraweh maldai iš vyro giminaičių.Turbūt dėl to,kad vyrai išeina,tai nėr kur vaikų palikt.Aš savo sūnaus irgi niekada neleidau vežtis kartu taraweh maldai(nors čia olandijoje visada eina kartu ),nes jei sugalvotų pabėgiot,tai paskui vargu ar rastum.Kai susirenka maldai,tai ir šaligatviai pilni besimeldžiančių,tiek daug žmonių susirenka.Be to, mane prigąsdino vietinės moteriškės,jog Alžyre labai vaikus vagia,ypač tokiose vietose,kur daug žmonių susiburia.

Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Į viršų

Atsakyti cituojant  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 11 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Veikia ant phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007