[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 488: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 488: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 384: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4791: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3897)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4793: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3897)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4794: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3897)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4795: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3897)
Islam Ummah • Temos rodymas - Kelione i Islama

Visos datos yra UTC [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 29 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas
  Spausdinti

Kelione i Islamo atsivertima
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 27 Lie 2012, 22:39 
Patikima sesė
Vartotojo avataras

:salam

Nuostabus pasakojimas i Islamo atsviertima, Allahu Akbar.

"Отвратительная и опасная ошибка — принимать то, что люди говорят друг о друге, а потом строить на этом основании любовь либо ненависть, похвалу или порицание. Сколько из-за этой ошибки произошло такого, что закончилось сожалением. И как часто люди распространяют о других то, что не имеет никакого отношения к действительности. Разумный человек обязан проверять и удостоверяться, выжидать и не спешить. Таким путём можно увидеть религию человека, его выдержку и разум."(Шейх ‘Абду-р-Рахман ас-Саади)

Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Į viršų

Atsakyti cituojant  

Re: Kelione i Islama
StandartinėParašytas: 23 Rgs 2012, 01:02 

Seses, oi kokia istorija buvau jums prirasiusi... bet kazkodel viska paemiau ir istryniau, tad dabar trumpai pabandysiu papasakoti...:) Niekad nebuvau gera krikscione, neeidavau i baznycia, kazkodel ten, nepajusdavau to, ka noredavau pajusti is maldos.Visad tikejau tik i viena Dieva. Nors Save ir vadinau krikscione... kodel? todel, kad visi aplinkui taip daro, niekas per daug nesigilina, tiesiog gimsta krikscionimi ir tiek, o kas trugdo? juk yra tik 10 dievo isakymu, kuriu retai kuris laikosi, ir as tikrai nesilaikiau, Nes nebijojau. Nebijojau meluoti, apkalbineti ir. dauguma dievo isakymu nusizengti.. nes beveik visi krikscionys taip daro... o ir is tikruju as per daug ir nesidomejau kas ta krikscionybe... Tiesiog gyvenau su visom 'linksmybemis'...
...Dirbau ne Lietuvoje, o Belgijoje... ten susipazinau su vienu musulmonu, kurio deka dabar ir esu musulmone. Pradzioje viskas prasidejo nuo to, kai teko apsilankyti jo namuose, mes kalbejome ir jis pasake, kad jam laikas melstis... as pasakiau gerai melskis... kai as pamaciau kaip jis meldziasi, pirmas vaizdas buvo truputi juokinga, bet veliau mintyse pagalvojau, kaip tai nuostabu ! juk siszmogus labai gerbia savo tikejima...tada pradejau klausineti apie Islama... sulaukiau labai daug informacijos... man buvo taip idomu, kad kelias dienas is eiles apie tai ir tekalbejom...pradejau internete apie tai skaitineti, pamaciau Alach stebuklus... mane tai stebino.. ir verte dar daugiau dometis... veliau as pradejau gilintis i krikscionybe(nes anksciau tai buvo man neaktualu)...pradejau ieskoti sirtumu ir panasumu tarp siu dvieju religiju... atsakymai, pradzioje mane sokiravo, pagalvojau ir kodel as sitiek laiko nieko nezinojau ir nesigilinau...Islame man patiko konkretumas, kad viskas turi aisku atsakyma, ko krikscionybeje isvis nera, jokiu logisku paaiskinimu.. daug nuomoniu...visas mano domejimasis truko apie 1men. kol isitikinau tvirtai cia religija ir labai norejau ja priimti.. Bet patikekit kaI TIK PRADEDAVAU SAVE ISIVAIZDUOTI musulmone, tuoj mintys persisukdavo ir galvodavau ... ai... gal gerai ir taip... gal veliau... grysiu i lt perskaitysiu korana nu ir gal tada...dabar dar ne laikas .. nors supratau kas yra negerai, bet galvojau, nu dar padarysiu blogus darbus nes juk tai tiesiog neisvengiama, mano visas gyvenimo budas, darbas(kuris net vos ne didziausias haram) apranga, isvaizda..draugai.. galvojau ka as darysiu po to?...
Ir VIENA DIENA paprasiau draugo musulmono, kad leistu man kartu pasimelsti , tikrai nesuprantu kodel taip pasakiau.. Prazioje, jis, sako nelb imanoma...bet vistiek ikalbejau... ir mes atsisedom ant kedziu.. jis pasimelde ir leido man pasimelsti, o as tik paprasiau 'Dieve duok man ISEITI' padek sureguliuoti savo gyvenima...
Kita diena turejau eiti i darba... ir jus nepatikesit vakare kalbu su draugu musulmonu ir as jam sakau jeigu as rytoj numirsiu kas tada? Jam sokas! jis sako :Ausra tikrai, tu, turi tapt musulmone,ir nelaukti ilgai, JUK DIEVAS TAVE MYLI,jis nori, kad tu taptum musulmone ... ir jei rytoj tu numirsi tik per mane nepakliusi i roju juk as galiu tau padet priimti Islama... as susimasciau ir galvoju tikrai, ko gi as delsiu pasiryzau ir pasakiau sarada... ir tas jausmas po sarados... nezinau ar jums visoms taip buvo... bet pirma as nieko nesitikejau sedziu o man akyse uzsidejo rukas, galva taip smarkiai smarkiai suspaude, lyg pacios stipriausios rankos ja spaustu taip apie30sek.... veliau pradejo atleidinet..ir taip lengva, lengva pasidare... visas kunas toks lengvas ,tas jausmas nepakartojamas:))) draugas musulmonas sako: viskas dabar tu kaip kudikis tau nuodemes atleistos!
Va, ir Dievas man atsake i malda dave iseiti po kurios as bijojau dirbti toliau sita negera darba, meciau, gryzau i lt... siuo metu noriu eiti tik teisingu Dievo keliu... kiekviena diena skiriu nemazai laiko Koranui, maldoms vis daugiau gilinuosi i Islama...

Noriu buti gera musulmone! noriu neisklysti is kelio!.. bet patikekit, sunku, nes esu viena, aplinkui vienos pagundos, o mano charakteris dar nera toks tvirtas ir taip isvystytas, kad viena sugebeciau keliauti, juk aplinkuj vien setonas ir jo pramanai...
Ir patikekit cia ne pati blogiausia zinia...
yra taip, kad as turiu vaikeli, o vaikelio tevas ne musulmonas, o lietuvis, mes nesusituokike, tik siaip susimete gyvenom... jis geras zmogus, bet tokio tikejimo nepripazysta...
Va, kaip toliau neisklysti is kelio?

Į viršų

Atsakyti cituojant  

StandartinėParašytas: 23 Rgs 2012, 08:17 
Moderator
Vartotojo avataras

Asalam aleikum, mashallah sese, kaip graziai nupasakojai, skaiciau kvapa uzemusi :D na dabar jau tu ne viena, dabar turi mus :) inshallah Devas tau pades ir palengvins kelia islamu. Na o kodel sakai kad blogiausia zinia, jog turi vaikeli? tai yra nuostabu, jis tau bus paguoda, kai bus sunku, patikek ;) jis tave myles, kad ir kokia tu busi, neteis taves, bet apkabins ir leis tau pasijusti laimingai :) na o santykius su vaiko tevu inshallah ispres Dievas, o gal ir atvers jam akis i islama inshallah :) :ymhug: :ymhug: :ymhug:

Į viršų

Atsakyti cituojant  

StandartinėParašytas: 23 Rgs 2012, 09:30 
Patikima sesė
Vartotojo avataras

meshallah kokia grazi istorija, skaiciau taip susidomejusi,kaip kokia knyga, nenorejau kad uzsibaigtu :) stiprybes sese,buk kantri,Allah parodys teisinga kelia inshallah.

Į viršų

Atsakyti cituojant  

StandartinėParašytas: 23 Rgs 2012, 09:51 
Patikima sesė
Vartotojo avataras

Sveikinu priėmus islamą :ymhug:

:Allahuakbar :Allahuakbar :Allahuakbar

Graži, įkvepianti istorija, lai Allah swt tau palengvina kelią, amin.

Nesijaudink dėl santykių- viskas susistatys į savo vietas inšaAllah

tik žinoma dabar jau reikia labai riboti bendravimą su priešinga lytimi- tiek nemusulmonais, tiek ir musulmonais.

Vaikutis- ne bėda, o džiaugsmelis- turės galimybę augti musulmonu ♥

Į viršų

Atsakyti cituojant  

StandartinėParašytas: 23 Rgs 2012, 13:17 

Aciu uz supratima visoms:)
tik truputi, ne taip mane supratot:) del vaikelio as nepergyvenu jis mano angeliukas , mano dziaugsmas... bet pergyvenu del to, kad turiu vaikeli, ir labai sunku nutraukti santykius su vaikelio tevu, nes jis i Islama ziuri labai nekorektiskai... ir net neturi noro truputi daugiau pasidometi... va cia blogiausia... juk uz ne musulmono negaliu isteketi. juk jei netureciau vaikelio viskas butu daug paprasciau...
p.s. o facebook koks pavadinimas?

Į viršų

Atsakyti cituojant  

StandartinėParašytas: 23 Rgs 2012, 13:26 
Patikima sesė
Vartotojo avataras

Ausryte22, Dievas mus bando nuo pat islamo priėmimo- per mūsų silpniausią vietą- ar sugebėsime įrodyti savo nuoširdumą, pasišventimą?.. O atlygina visada šimteriopai už tai, ką vardan Jo paliekame...

Santykiai su su vaiko tėvu dabar tau yra draudžiami.Pakviesk jį į islamą, paaiškink jam, kad kitaip negali, nes esi musulmonė. Duok jam laiko apsispręsti (bet tau reikia atsitraukti tuo metu).

stiprybės, sese..

Į viršų

Atsakyti cituojant  

StandartinėParašytas: 23 Rgs 2012, 14:30 
Patikima sesė
Vartotojo avataras

as salamu alejkum, masha Allah, sesute, kokia istorija, subhanaAllah. aisku, tai didelis isbandymas, kad gali tekti issiskirti su vaiko tebu, bet insh Allah Allah tau pakeis geresniu :-) ir insh Allah vaikas uzaugs musulmonas! kiek jam dabar metuku?

al maidah 3

Į viršų

Atsakyti cituojant  

StandartinėParašytas: 23 Rgs 2012, 14:46 

Kaip graziai pasakyta, Sese... inschAlach jis bus geresnis:) na, o mano leliukuj jau 1m,3men.

Į viršų

Atsakyti cituojant  

StandartinėParašytas: 23 Rgs 2012, 15:09 
Patikima sesė
Vartotojo avataras

mashaAa kokia ikvepianti ir grazi istorija, AA1

Inshaallah savo vaikeli uzauginsi musulmonu, turi riboti santykius su nemusulmonu vaiko tevu, bet turi butinai kantriai ir aishkiai paaishkinti kodele taip darai ir t.t. Gal islamishka santuoka ji labiau sudomins, inshaallah

Sekmes, nesijaus viena sitam kely, musu burys gausus, AAkbar

"Отвратительная и опасная ошибка — принимать то, что люди говорят друг о друге, а потом строить на этом основании любовь либо ненависть, похвалу или порицание. Сколько из-за этой ошибки произошло такого, что закончилось сожалением. И как часто люди распространяют о других то, что не имеет никакого отношения к действительности. Разумный человек обязан проверять и удостоверяться, выжидать и не спешить. Таким путём можно увидеть религию человека, его выдержку и разум."(Шейх ‘Абду-р-Рахман ас-Саади)

Į viršų

Atsakyti cituojant  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 29 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Veikia ant phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007