Visos datos yra UTC [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 2 pranešimai(ų) ] 
  Spausdinti

Islamiškos interneto svetainės lenkų kalba
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 29 Bal 2011, 19:42 
Vartotojo avataras

http://www.planetaislam.com/

Kto stoi za planetaislam.com?

Serwis ten jest prywatną stroną Mubaraka Baranowicza, Polaka który w 1993 roku (1413H) przyjął Islam. Wielkim błogosławieństwem było dla mnie, że od samego początku poznałem muzułmanów którzy praktykowali Islam zgodnie ze zrozumieniem Salaf-us-Salih.

Osoba której zawdzięczam najwięcej to Abu Nūr al-Kurdii, którego między innymi Szeich Rabii´ bin Hadii al-Madkhalii[xvi], Szeich ´Ubayd al-Dżabirii i Szeich Salih as-Suhaymii polecają jako osobę od której należy czerpać wiedzę.

Abu Bilal `Abdul Haliim as-Suedi, który przez pięć lat studiował u Szeicha Muqbil ibn Hadii al-Wadi`ii[xvii], jest także osobą której wiele zawdzięczam, szczególnie zaraz po tym jak przyjąłem Islam.

Strona ta nie jest jednak poświęcona moim własnym przemyśleniom i opiniom o Islamie, a powody ku temu zostały wytłumaczone wcześniej. Pozostaje mi jedynie tłumaczyć artykuły i wypowiedzi Uczonych którzy słyną z podążania drogą Salaf-us-Salih. Jeżeli jednak cokolwiek odbiegałoby od właściwego zrozumienia Islamu - a ludzie nie są wolni od błędów - zostanie to, insha Allah, zmienione gdy tylko dotrze do mnie wiedza o tym.

Jeżeli zgadzasz się z wcześniej opisanym podejściem do Islamu, i chciałbyś (chciałabyś) w jakikolwiek sposób pomóc w tworzeniu tego serwisu oraz propagowaniu tej dawah, to napisz proszę [ napisz ].

Ostatnim słowem jest prośba, aby Allah obdarzył wszystkich Muzułmanów powodzeniem, abyśmy naśladowali to co jest Mu umiłowane - Jego Tauhiid, Sunnah i jej ludzie - oraz trzymali się z dala od tego co On nienawidzi - czym jest Szirk, Innowacje i ich ludzie.

MashaAllaah, Allaahu akbar, lai Allaah broliui Mubarakui Baranovičiui ir jo mokytojams padovanoja Džannat ul Firdaus.

Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Į viršų

Atsakyti cituojant  

Re: Islamiškos interneto svetainės lenkų kalba
StandartinėParašytas: 29 Bal 2011, 19:58 
Patikima sesė
Vartotojo avataras

Emin.

Į viršų

Atsakyti cituojant  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 2 pranešimai(ų) ]