Visos datos yra UTC [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 61 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
  Spausdinti

Re: Taqlyd- sekimas vadovavimasis
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 24 Bal 2013, 08:19 
Patikima sesė
Vartotojo avataras

:salam

Bet kazkaip net visas islamo pasaulis yra pasidalines pagal madhab'us. Pati neakcentuoju kokiu mazhabu seku, uztenka jei kuri nors puse pateikia stirpesnsius irodymus. O keliais alim'ais as visai nesugebu sekti, man jei vienas ar pora, man jau daug. Jie tiek ziniu turi, kad pasakyt kad jis teisus ne teisus ties kazkokiu klausimu - ne mano galioj.

"Отвратительная и опасная ошибка — принимать то, что люди говорят друг о друге, а потом строить на этом основании любовь либо ненависть, похвалу или порицание. Сколько из-за этой ошибки произошло такого, что закончилось сожалением. И как часто люди распространяют о других то, что не имеет никакого отношения к действительности. Разумный человек обязан проверять и удостоверяться, выжидать и не спешить. Таким путём можно увидеть религию человека, его выдержку и разум."(Шейх ‘Абду-р-Рахман ас-Саади)

Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Į viršų

Atsakyti cituojant  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 61 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Visos datos yra UTC [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Veikia ant phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007